Aktualności
MDszkolenia.pl

MDgroup.org.pl wzbogaca swoją ofertę o szkolenie specjalistyczne z dziedziny Kadr i płac.

Szanowni Państwo informujemy, iż wzbogaciliśmy swoją ofertę o szkolenie „Obsługa programu Płatnik”, które kierujemy nie tylko dla osób rozpoczynających przygodę z pracą w programie ale także dla tych, którzy już w programie pracują, a chcieliby ugruntować swoją wiedzę na temat możliwości wykorzystywanych przez ten program.

Szczegóły już wkrótce.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt pod numerem telefonu 536223350, lub kontakt mailowy: biuro@mdszkolenia.pl

Serdecznie zapraszamy.

MDgroup.org.pl oraz Klub Osiedlowy METALCHEM pod Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły oraz Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego zapraszają na piknik edukacyjny „Sieciaki  na wakacjach”.

 

Dlaczego warto wziąć udział w naszym wydarzeniu?

– Przedstawimy jakie mamy prawa i obowiązki w Internecie

– Pokażemy jak bezpiecznie korzystać z Internetu

– Nauczymy jak zabezpieczyć komputer

– Podpowiemy jak chronić swoją prywatność

– Doradzimy jak unikać zagrożeń

 

Przyjdź i sprawdź jak bezpiecznie i mądrze korzystać z Internetu!*

 

*obowiązują zapisy więcej informacji pod numerem 77/456 31 66 lub 604 54 77 10

W okresie od 28 do 29 sierpnia 2017r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Opolu odbędzie się nabór „Wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców”.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom uzyskiwania wyższej efektywności pracy poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości szkoleń.

Dofinansowaniem objęte są WSZYSTKIE SZKOLENIA Z NASZEJ OFERTY.

Nie czekaj, pomożemy otrzymać Ci dofinansowanie:

  1. Badamy potrzeby szkoleniowe Twoich pracowników.
  2. Dobieramy odpowiednie szkolenia.
  3. Pomagamy wypełnić niezbędną dokumentację.
  4. Po złożeniu wniosków i zaakceptowaniu ich przez PUP szkolimy Ciebie i Twoich pracowników.

Kto pierwszy ten lepszy! Liczba miejsc ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: tel. 536 22 33 50 lub biuro@mdszkolenia.pl

MDszkolenia pragnie podziękować wszystkim Uczestnikom naszych szkoleń za tak wysokie oceny, aktywny udział oraz wspaniałą atmosferę. Praca z ludźmi pełnymi zaangażowania chętnych do pogłębiania swojej wiedzy jest niezwykle inspirująca. Pokazuje, że organizowane przez naszą firmę szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, spełniają oczekiwania naszych Klientów oraz motywują nas do dalszego działania.

Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego Fanpage https://www.facebook.com/MDszkolenia/ gdzie przedstawiwmy opinie Uczestników szkolenia

Nasza Izba, mając na względzie dotychczasową współpracę, poleca firmę MDgroup MARTA HAIN, jako uczciwą i działającą zgodni z dobrymi praktykami gospodarczymi.

Z pełną odpowiedzialnością będziemy rekomendować MDgroup MARTA HAIN, jako wiarygodnego, doświadczonego oraz godnego zaufania partnera wśród innych przedsiębiorstw zrzeszonych w naszej instytucji.

Z przyjemnością rekomendujemy firmę MDgroup MARTA HAIN jako godną polecenia. W przyszłości planujemy również kontynuować współpracę, jako profesjonalnym oraz kompetentnym partnerem.